Masáže – Salon Míša

Masáže – Salon Míša

Nechte se hýčkat, hýčkat a zase hýčkat… Salon Míša je centrum pro péči o tělo, ruce, nohy a duši.  Jsou pro vás připraveny masáže, koupele, pedikúra a manikúra.

Vyberte si ze široké škály koupelí. V hydromasážní vaně můžete využít koupele bylinné olejové, rašelinové, solné. Krakonošovy koupele ze sušených bylin, koupele z mořské soli a další pak můžete vyzkoušet ve vaně pro 1 či 2 osoby. Jako třešnička na dortu je v nabídce Koupel královny Kleopatry a Marka Antonia, která vás překvapí svojí smyslnou vůní jasmínu, růží a santalového dřeva. Po všech koupelích bude vaše pokožka provoněná a hebká, svaly uvolněné. Po každé koupeli následuje odpočinek, který jen umocní váš prožitek. K dokonalé relaxaci dopomůže i šálek lahodného bylinného čaje.

Jako přirozené pokračování využijte některou z nabízených masáží. Masáž můžete samozřejmě využít i bez předchozí koupele. Jsou pro vás připravené masáže regeneračně-relaxační, detoxikační, sportovní, ájurvédské… Pokud potřebujete načerpat energii, zapomenout na starosti všedních dnů, pomoci od bolesti, a jen tak vnímat své tělo, dopřejte si odpočinek v příjemném prostředí, provoněném bylinkami a éterickými oleji při tónech relaxační hudby a vychutnejte si tak léčivou sílu doteku.

Unaveným nožkám udělá dobře pedikúra a nejen ženy budou potěšeny péčí o ruce.

Více na www.salonmisa.cz

V Salonu Míša se nechte prostě hýčkat! Těším se na vaši návštěvu,

Michaela Zálišová 

Salon v areálu plaveckého bazénu

Jungmannova 146
514 01 Jilemnice zobrazit na mapě

Tel.: 605 528 353
E-mail: salonmisa@seznam.cz