Všesportovní areál Hraběnka

Areál pevných kontrol

Jilemnický klub orientačních sportů připravil pro všechny zájemce o vyzkoušení této krásné sportovní aktivity Areál pevných kontrol (APK)

APK je místo, kde si kdokoliv se zájmem o orientační běh a pobyt v přírodě může tento sport vyzkoušet a kde je možné poměrně jednoduchým způsobem připravit program pro skupinu sportovců či pro celou rodinu.

Méně sportovní typy mohou areál využít jako netradiční procházku v přírodě s mapou, která je vhodná pro naprosto všechny věkové kategorie.

Areál je sestaven z kontrolních stanovišť ve formě dřevěného kůlu označeného lampiónkem a informační tabule s mapou umístěné na startu S1 „u laviček” nebo S2 „u parkoviště”, na které jsou zachyceny kontroly, popis mapových značek a stručné a jednoduché instrukce jak na to.

Připravené jsou tratě pro úplné začátečníky a děti, ale i pro pokročilé. Mapu s vyznačenými tratěmi je možné za částku 10 Kč získat na těchto místech: Sportovní centrum Jilemnice, Jungmannova 146 – pokladna bazénu nebo informační centrum Jilemnice, Masarykovo náměstí 140.

Další informace naleznete na webových stránkách jilemnického klubu orientačních sportů www.ok-jilemnice.cz.

 

webkamery
Webkamera

Facebook

Všesportovní areál Hraběnka

Ul. K Břízkám
514 01 Jilemnice

Tel.: 481 544 068
Mobil: 603 584 948
E-mail: info@sport-jilemnice.cz

ČKS SKI Jilemnice

Mobil: 725 346 444, Václav Haman
E-mail: vaclav.haman@seznam.cz 

Klub biatlonu Jilemnice

Mobil: 777 279 389, Jan Sucharda
E-mail: kbjilemnice@gmail.com

OK Jilemnice

Mobil: 603 838 594, David Hlaváč
E-mail: klub@ok-jilemnice.cz